Kedilerin ve onlara tutku ile bağlı olan Kedicilerin hasta olduktan sonra iyileşmelerinin çok büyük kayıplara (işgücü, sakatlıklar, maddi ve manevi kayıplar, hatta ölüm…) neden olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Cat Hospital olarak bizlerin önemli bir misyonu sadece Kedilerin değil siz Kedicilerin de hasta olmalarını engelleyen koruyucu veteriner hekimlik (aşılama,parazit mücadele programları, çevre sağlığı vs.) hizmetleri vermektir. Geçmişte birçok sağlık problemine neden olan Kuduz ve Kist gibi zoonoz hastalıklar (hayvanlardan insanlara geçen hastalıklar) bugün bu hastalıklara karşı geliştirilen aşı ve ilaçlar sayesinde önemini kaybetmiştir.

Cat Hospital Kedi Hastanesi gerçek koruyucu hekimlik için bu konuda dünyada üretilen en kaliteli ve güvenilir ürünleri kullanır. Hastanemiz aynı zamanda aşı gibi kolay bozulabilecek biyolojik maddeleri en uygun şartlarda muhafaza edilmesi için azami özen gösterir.

Yapılması gereken aşı ve antiparaziter ilaçlar sizlere bir program dahilinde sunulur ve uygulama tarihleri yaklaştığında sms, telefon ve e-mail ile hatırlatma yapılır.