Kedi Hastanesi'nde veteriner hekim olmak bir çok artılarının yanında son derece özveri gerektiren bir iştir. Biz Cat Hospital ailesinin her ferdi olarak şunla gurur duyarız “bir çok insanın dinlendiği veya uyuduğu saatlerde canından çok sevdiği kedisinin sağlığı için hastanemize gelen siz Kedicileri hastanemizde gülümseyerek karşılayan bir ekip olmak”

Hastanemiz acil kavramını sadece kaza geçirmiş veya çok ağır klinik tablosu olan evcil dostlarımıza hizmet sunan bir ünitenin ötesine taşımıştır. Her hastanın kendine özgü acil kavramına yanıt olmayı hedefleyen Cat Hospital Kedi Hastanesinde kedilerimiz ve kedici dostlarımız için acil olan her durum, bizim ve ekibimiz için de acildir.

Aynı insanlarda olduğu gibi kediniz için de normal hayatın akışı içinde olmayan, düşünülmeyen sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İşte bu gibi tatsız durumlarda size uzanan bir elin olduğunu bilmek çok önemlidir.

Biz Cat Hospital Kedi Hastanesi'nin hekimleri ve tüm çalışanları olarak günün her saatinde her hastamıza kendi kedimiz gibi davranmaktan onur ve gurur duyarız.